• Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
• Członek grupy roboczej hipnozy i hipnoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
• Członek Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists
• Certyfikowany trener hipnoterapii Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists
• Wykładowca / trener Professional Hypnosis Training Institute
• Podyplomowy 4-letni Kurs Psychoterapii (Katedra Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kurs atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne)
• Podyplomowe Studium: Terapia i Rehabilitacja Uzależnienia od Narkotyków (Katolicki Uniwersytet Lubelski)
• Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień (Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii)
• Studia magisterskie z zakresu pomocy w rodzinie (Instytut Nauk o Rodzinie, Katolicki Uniwersytet Lubelski), temat pracy magisterskiej: "Techniki terapeutyczne stosowane w leczeniu uzależnienia alkoholowego mężczyzn"
• PSPJ w Lublinie, Wydział Medycyny Psychosomatycznej i Psychoterapii - psychoterapeuta
• PSPJ w Lublinie, Kolegium Psychologii - psycholog interakcji
• WSPJ w Lublinie - terapeuta, doradca zawodowy, trener
• Liczne szkolenia z zakresu hipnozy, w tym:
1) 2-letni Kurs Hipnozy Terapeutycznej (Towarzystwo Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą w Krakowie)
2) Kurs hipnozy klinicznej Katedry Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
3) Kurs "Hipnoza w Psychoterapii i Medycynie" (Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie)
4) Intensywne szkolenie z zakresu hipnozy i technik NLP (Instytut Neurolingwistyki w Warszawie)
5) Certyfikat Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists: Hipnoza - Rosyjska Szkoła
6) Certyfikat Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists: "Hipnoza neurodynamiczna" I, II i III stopnia
7) Certyfikat Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists: "Terapia zaburzeń lękowych w hipnozie"
8) Certyfikat Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists: "Terapia depresji w hipnozie"
9) Zaawansowany kurs treningu autogennego prowadzony przez Claudę Manzini-Egger w Krakowie

Barbara Brus Poradnia ProFamilia

Cennik za wizyty w poradni

Poradnia Pro Familia istnieje od 2000 roku. Obecnie usytuowana jest w odrębnym lokalu przy ulicy Lipowej 17/53 w centrum Lublina. Gabinet nie posiada poczekalni, a wizyty umawiane są z odstępem czasowym. Zapewnia to maksymalną dyskrecję. Poradnia przyjmuje większość pacjentów od godziny 8 do godziny 20 od poniedziałku do piątku. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możliwe są konsultacje i sesje telefoniczne również w innych godzinach i dniach. Rejestracja telefoniczna: tel. 609 619 293.

Konsultacje i sesje terapeutyczne odbywają się w komfortowych warunkach, w osobnym lokalu bez poczekalni, co zapewnia maksymalną dyskrecję. Ponieważ Poradnia Pro Familia w celu lepszego komfortu i większej dyskrecji nie posiada poczekalni, więc proszę o przychodzenie na wizyty dokładnie o wcześniej ustalonym czasie.

Po to, żeby praca w Poradni Pro Familia była usprawniona jeszcze bardziej, zostały określone pomagające w tym zasady.

1. Na Twoją sesję zarezerwowany jest z góry ustalony i określony czas, który jest Twoim czasem. Możesz go wykorzystać osobiście lub telefonicznie. Dlatego, że ten czas jest przeznaczony wyłącznie dla Ciebie i w tym czasie terapeuta nie umawia innych sesji, to jest to czas płatny. Bezpłatne odwołanie lub zmiana terminu sesji jest możliwe do 10:00 rano poprzedniego dnia roboczego. Odwołać sesję można telefonicznie lub sms-em. W szczególnych, losowych wypadkach terapeuta może odstąpić od tej zasady.
2. Ponieważ na Twoją sesję przeznaczony jest ściśle określony czas, to jeżeli się spóźnisz, pozostaje Ci tylko czas, który pozostał do końca sesji. Jeżeli natomiast opóźnienie powstanie z winy terapeuty, to sesja zostanie przedłużona w tym samym dniu lub zostanie zaproponowany Ci inny termin dłuższej sesji.
3. Dla Twojej wygody i komfortu obu stron płatność za sesje może być uiszczona gotówką, kartą lub przelewem. Za sesję telefoniczną i online proszę o regulowanie płatności i wysyłanie potwierdzenia tej płatności przed sesją.
4. Każdego psychoterapeutę obowiązuje tajemnica. Dotyczy to treści spotkań, ale też samego faktu korzystania z nich. Dlatego możesz czuć się całkowicie bezpieczny.
5. W obecnej sytuacji panującej pandemii, dla zwiększenia bezpieczeństwa odległość między fotelami została zwiększona do 4 m. Pomieszczenia są regularnie dezynfekowane i wietrzone. W gabinecie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do dezynfekcji i większego Twojego bezpieczeństwa. Do dyspozycji są jednorazowe maseczki, a także woda w małych, przeznaczonych tylko dla Ciebie butelkach i jednorazowe kubeczki.

Jak do nas trafić?